Kilpi

Kardeş blogger modunda size yakın bir arkadaşımın mini miniciklerden bahsetmek istiyorum, "kilpi"..
Bu kilpi'cikler herkeste, her yerde olan şeylerden sıkılan; farklı, yaratıcı ve eğlenceli şeyler arayanlar için alternatif bir dünya sunuyor. 

I want to introduce mini little things "kilpi" as a buddy blogger :)
This kilpi's gives an alternative world with different, funny, creative styles to who get tired of same things in everyone and everywhere.


Polimer kilden el yapımı bilimum takı, aksesuar, mumluk, minyatür ve daha birçok şey internet aleminde yayılmaya, insanların evine kadar girip onları mutlu etmeye başladı bile. 
 Kilpi is made of polymer clay and it already in houses via internet as jewelry, accessories, candle holders, miniature and etc. 


Şimdiye kadar yapılanlar arasında sevimli hayvan ve canavarlar, anime karakterleri, steampunk etkili mekanik hayvanlar ve daha birçok farklı şey var; sayıları da gün geçtikçe artıyor! 
Actions taken as of now have many different things like cute animals and monsters, anime characters,steampunk efficient mechanical animals and number is growing by the day!Mart ayında kurulan Kilpi henüz yolun çok başında olmasına rağmen hızla koleksiyonuna yeni ürünler, yapılacaklar listesine yeni fikirler eklemeye, insanların yüzünde tebessüm ve hayranlık uyandırmaya devam ediyor. 

Although at the very beginning of the road- founded in MarchKilpi add new things to collection rapidly, new ideas for to do list , to make people smile and  continues to arouse admiration.Eğer siz de farklı ve eğlenceli şeyler arıyorsanız Kilpi'nin ilginçlikler alemine bir göz atın! :)

If you are looking for different and funny things Take a look at the world of curiosity Kilpi!No comments:

Post a Comment

Ben bunları dedim ama ya sizce ? Ya da isterseniz ileti gönderin ;) detailsbyenda@gmail.com
I said that but what you think about it ? :)) Or if you want send an email ;) detailsbyenda@gmail.com

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Share on Tumblr